אלפא

עבודת יד. אהיל רשת נירוסטה גמישה מקולקציית אלפא, הסדרה הטבעית רכישה של 3 דגמים בהנחה של 5% רכישה של 5 דגמים בהנחה של 10%

רוזלין

עבודת יד. אהיל רשת פליסה גמישה מקולקציית רוזלין, הסדרה השחורה רכישה של 3 דגמים בהנחה של 5% רכישה של 5 דגמים בהנחה של 10%

אודות החנות

PRANA FORMA הוא מותג המשקף שילוב הוליסטי של רוח בחומר. אנרגיית החיים מחברת ומעניקה משמעות ואווירה רוחנית לאלמנטים פיזיים ושימושיים. בפילוסופיה ההינדית PRANA היא כח החיים המחברת בין השמש ליסודות. היצירות נבנות מתוך תשוקה לעשייה בעבודת יד ובשיטות עיצוב מוצר תוך שימוש במינימליזם צורני, בעשייה מסורתית באמצעות חומרים ראשוניים. הייצור מבוצע בסדרות קטנות וזמן האספקה משתנה בהתאם לאופי היצירה.
התשוקה להרמוניה באווירה הובילה אותנו להתמחות ביצירת אובייקטים שימושיים לסביבת האדם, האובייקטים הטרוגניים בצורתם ובחומר ממנו הם עשויים ובכך משתלבים במרחב.

מוצרים

הקולקציה הראשונה עוסקת בפיסול גופי תאורה לשימוש כתאורה בחללים מגוונים. האובייקט מאופיין בקלילות המשלבת קלאסיקה ומינימליזם צורני, רכות ויכולת התמזגות גבוהה במרחב. המראה התעשייתי נוצר מהרצון להיות נאמן לפשטות ולראשוניות בחומר ובצורת בניית האובייקט.

צופית ברקוביץ וייס – ניהול וקשרי לקוחות 052-3486960
אלון וייס – עיצוב מוצר 050-8258206

נגישות
Select your currency
ILS שקל ישראלי חדש

Your Cart

Cart is empty.

Subtotal
₪0.00
APPLY
0